Skip to content Skip to footer

ГО “Возлюби”

ГО “Возлюби”

м.Ірпінь,
вул.Щаслива 27/2

Історична довідка:

Донецький регіональний благодійний фонд «Возлюби» (сьогодні ГО “Возлюби”) був заснований групою українських проповідників Церкви Христової у 2006 році. Програмним цілями діяльності Фонду є місійна, освітня і благодійна діяльність серед населення України. Фонд став першою організацією за історію Церков Христових в Україні, яка була заснована та керувалась виключно українцями.

В період з 2006 до 2014 роки волонтери Фонду проводили широку благодійну та просвітницьку діяльність серед дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, юнаків та дівчат із групи ризику в школах-інтернатах, професійних ліцеях, соціальних гуртожитках Донецька, Ясинуватої, Горлівки, Вуглегірська, Краматорська. Було організовано діяльність трьох молодіжних центрів, де підлітки та юнацтво могли вивчати англійську мову, опановувати роботу на компьютері, займатися спортом.

Сучасна діяльність:

З початком російської агресії, команда фонду разом із здобувачами вищої освіти УБІ у 2014–2015 роках організувала благодійну просвітницьку програму «Друге Крило», яка мала на меті активну допомогу родинам вимушених переселенців зі Сходу України. Було засновано центри благодійно допомоги у Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Добропіллі, Києві. За весь час роботи із переселенцями було надано допомогу більш ніж 15 тисячам родин зі Сходу. Ця програма мала також на меті заходи з національно-патріотичного і громадянського виховання батьків і дітей.

З 2014 волонтери “Возлюби” проводять благодійні поїздки до зони ООС (АТО) (Авдіївка, Пєски, Станиця Луганська), де допомагають цивільному населенню та українським воїнам. З 2015 року команда фонду проводить зимові та літні духовно-патріотичні табори для дітей учасників АТО, дітей переселенців з обов’язковим додаванням у зміст діяльності цінностей християнської етики. Серед проведених заходів слід згадати «UA Генерація» та «Kozak» на яких учні місцевих закладів середньої освіти набували необхідних знань, умінь і навичок вправляння основних громадянських і духовних цінностей в своєму особистісному житті.

З 2017 року волонтери Фонду разом із студентами та випускниками УБІ започаткували рух молодіжних територіальних клубів «Соколи», метою яких є громадянське виховання юнаків і дівчат на засадах національних і християнських цінностей. У 2019 році такі клуби вже працюють у Києві, Софійській Борщагівці (Київська область), Гостомелі (Київська область), Василькові (Київська область), Харкові, Рівному, Полтаві.

Підписатися На Розсилку