ГО “Возлюби”

ГО “Возлюби”

м. Ірпінь, вул. Щаслива, 27/2

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:

Донецький регіональний благодійний фонд «Возлюби» (сьогодні ГО “Возлюби”) був заснований групою українських проповідників Церкви Христової у 2006 році. Програмним цілями діяльності Фонду є місійна, освітня і благодійна діяльність серед населення України. Фонд став першою організацією за історію Церков Христових в Україні, яка була заснована та керувалась виключно українцями.

В період з 2006 до 2014 роки волонтери Фонду проводили широку благодійну та просвітницьку діяльність серед дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, юнаків та дівчат із групи ризику в школах-інтернатах, професійних ліцеях, соціальних гуртожитках Донецька, Ясинуватої, Горлівки, Вуглегірська, Краматорська. Було організовано діяльність трьох молодіжних центрів, де підлітки та юнацтво могли вивчати англійську мову, опановувати роботу на компьютері, займатися спортом.

ДІЯЛЬНІСТЬ:

З початком російської агресії, команда фонду разом із здобувачами вищої освіти УБІ у 2014–2015 роках організувала благодійну просвітницьку програму «Друге Крило», яка мала на меті активну допомогу родинам вимушених переселенців зі Сходу України. Було засновано центри благодійно допомоги у Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Добропіллі, Києві. За весь час роботи із переселенцями було надано допомогу більш ніж 15 тисячам родин зі Сходу. Ця програма мала також на меті заходи з національно-патріотичного і громадянського виховання батьків і дітей.

Previous
Next

З 2014 волонтери “Возлюби” проводять благодійні поїздки до зони ООС (АТО) (Авдіївка, Пєски, Станиця Луганська), де допомагають цивільному населенню та українським воїнам. З 2015 року команда фонду проводить зимові та літні духовно-патріотичні табори для дітей учасників АТО, дітей переселенців з обов’язковим додаванням у зміст діяльності цінностей християнської етики. Серед проведених заходів слід згадати «UA Генерація» та «Kozak» на яких учні місцевих закладів середньої освіти набували необхідних знань, умінь і навичок вправляння основних громадянських і духовних цінностей в своєму особистісному житті.

З 2017 року волонтери Фонду разом із студентами та випускниками УБІ започаткували рух молодіжних територіальних клубів «Соколи», метою яких є громадянське виховання юнаків і дівчат на засадах національних і християнських цінностей. У 2019 році такі клуби вже працюють у Києві, Софійській Борщагівці (Київська область), Гостомелі (Київська область), Василькові (Київська область), Харкові, Рівному, Полтаві.

s5_logo

Щоб дізнатися більше про РУХ ЦЕРКОВ ХРИСТОВИХ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: