Skip to content Skip to footer

Церква Христова “Місто Сховище-Київ”

Церква Христова
“Місто
Сховище-Київ”

м.Київ,
просп.Перемоги 33,
оф.1

Історична довідка:

Громада “Місто сховище” була заснована групою молодих вірян, переселенців з м. Донецьк у 2015 у місті Київ. Громада сповідує вчення руху Реставрації та належить до братерства Церков Христових в Україні та світі.

Сучасна діяльність:

Одним із провідних напрямків місійної діяльності громади є духовно-просвітницька робота серед молоді. Громада підтримує тісні партнерські зв’язки із ГО “Возлюби” та Українським Біблійним інститутом для організації зазначеної діяльності. На сьогодні громада налічує біля 40 членів віком від 18 до 35 років. Окрім надільної служби активними членами громади проводяться біблійні онлайн-уроки (цими днями триває вивчення книги Дій Святих Апостолів). Щочетверга всі охочі збираються для вивчення Біблії та молитви на домашню групу. Недільні служби транслюються наживо на сторінці у Фейсбуці.

Члени громади є активними учасниками літніх пісенних шкіл. Деякі вірні співають у об’єднаному хорі міста Києва під керівництвом Юлії Грищук. На базі громади по суботах проводиться клуб для любителів настільних фентезі ігор “ДеінДе”.

Підписатися На Розсилку