Skip to content Skip to footer

Український Біблійний Інститут

Український Біблійний Інститут

м.Київ,
просп.Бажана 16

Історична довідка:

Свій початок УБІ бере з Донецької Школи проповідників, яку було засновано в 1994 році місіонерами з США. Першими керманичами Школи стали Роджер Томпсон, якого пізніше замінив на посаді Гарі Вільямс. Протягом наступних чотирьох років навчальний заклад відвідувало чимало викладачів із США. Обрана пізніше опікунська рада Школи у 1997 році зробила пропозицію керівництву Міжнародного Біблійного інституту «Сансет» (м. Лаббок, штат Техас) прийняти школу у Донецьку до складу своїх філій, надати їй свою освітню програму та взяти на себе поточне керівництво. З того часу Школа проповідників була перейменована у Донецьку Школу Біблії та Євангелізації. Першим директором цього освітнього закладу став Дуглас Кен Рівс, на посаду адміністратора школи була запрошена Наталя Шевченко (Малюга). За три наступні роки адміністрацією школи разом із керівництвом в Лаббоці була зроблена важка та кропітка робота з інтегрування американської освітньої програми в українські реалії, з пошуку локації для школи та підготовки її реєстрації в державних органах влади.

У 2000 році відбувся перший повний випуск майже двадцяти чоловіків та жінок, більшість з яких зайняли кафедри в місцевих Церква Христових. В тому ж році Донецька Школа Біблії та Євангелізації була зареєстрована відділом у справах релігій як незалежний вищий духовний освітній заклад «Український Біблійний інститут». Новим директором Інституту став Джей Дон Роджерс, якого у минулому році змінив на посаді Брендон Прайс.

У зв’язку із військовими діями на сході України, УБІ вимушено переїхав в Київ.

Сучасна діяльність:

УБІ пропонує активним членам помісних громад пройти дворічну програму з вивчення Біблії (книги Старого та Нового Заповіту, Свідоцтва християнства, Історія Церкви), основ місійної діяльності (Заснування нових громад, Порівняльне богослов’я), формування навичок публічного виступу (Основи ораторського мистецтва, Проповідування в особливих випадках), підготовки до керівництва помісною громадою (новозаповітне лідерство, конфліктологія). Після двох років навчання здобувачі вищої освіти отримують диплом з освітньою кваліфікацією «Бакалавр Богослов’я». За роки свого існування УБІ випустив більше 170 чоловіків та жінок, велика кількість з яких сьогодні є активними служителями помісних громад Церкви Христової. Серед здобувачів вищої освіти УБІ були чоловіки та жінки з України, Канади, Естонії, Молдови, Росії. Випускники інституту заснували чималу кількість помісних Церков Христових на території України, охрестили більше тисячі нових членів громад. 

На сьогодні УБІ – це один із кращих з-понад 70 філіалів інституту «Сансет» по всьому світу залишається лідером в братстві Церков Христових в Україні з надання освітніх послуг всім бажаючим. Викладацький склад інституту включає штатних інструкторів (Брендон Прайс, Грищук Дмитро та Малюга Олександр), так і викладачів із США, Канади та України, які відвідують заклад в рамках програми «visiting professor». 

Підписатися На Розсилку