Skip to content Skip to footer

Буддійська Спільнота «Ранґджунґ Єше»

Буддійська Спільнота «Ранґджунґ Єше»

м.Київ,
вул.Тимірязевська 1

Спільнота Ранґджунґ Єше об’єднує близько 500 практикуючих із Києва, Харкова, Донецька, Львова, Дніпра, Полтави, Ужгорода, Херсона, Кривого Рогу, Мелітополя, Севастополя, та існує з 2015 року. Є 108 офіційно зареєстрованих членів. Існують Дгарма центр у Києві та Дгарма будинки у Львові та Харкові. Буддисти також збираються на групові практики в Донецьку, Одесі, Дніпрі.

Громада дає можливість зареєструватися на щорічні публічні семінари Чок’ї Німи Рінпоче, які надають можливість учням усіх рівнів — від початківців до досвідчених практиків — отримувати вчення від буддійського майстра тибетською мовою з перекладом англійською, українською й іншими мовами.

Також завдяки благословенням Чок’ї Німи Рінпоче, Лами Сонама Дордже та членів сангхи було збудовано декілька буддійських ступ в Україні. Одна з найпрекрасніших – Ступа Просвітлення (канонічна буддійська ступа і альтанка для медитації у саду гімалайських рослин) якраз і розташована у Дгарма центрі у Києві на території Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка.

Дгарма центр у Києві організовує безкоштовні читацькі групи, де учасники групи зустрічаються в онлайн–конференції ZOOM щосереди о 19:00 год та сама розмова проходить у вільному форматі. Також можна отримати електронні тексти російською та англійською мовами (сайт громади має велику медіатеку з відео та текстами практик, пісень, медитацій, молитв).

На сайті київського Дгарма центру можна ще знайти статті та новини пов’язані з буддійськими практиками та зустрічами українською мовою й онлайн-магазин буддійських товарів.

Фотографії Ритритного Центру «Бенчен» у Непалі:

У планах буддійської громади збудувати найперший канонічний буддійський храм в Україні (недалеко від Києва) як частину ритритного центру (що буде схожим на ритритний центр «Бенчен» у Непалі) на території 5 гектарів лісу з річкою, для навчання медитації та передачі практик мудрості.

Підписатися На Розсилку