Skip to content Skip to footer

Радіо Культура запрошує до дискусії про державно-конфесійні відносини в полірелігійній Україні

Україна є багатоконфесійною країною і громадянам нашої держави притаманне толерантне ставлення до представників різних релігійних поглядів. Із свого боку держава постійно говорить про створення сприятливих умов для діяльності релігійних організацій, незалежно від конфесії і віросповідання, про забезпечення рівних прав і можливостей.

Однак, чи насправді це так? Чи не ігнорує Україна потреби релігійних меншин? Чи враховані їхні інтереси на державному і місцевому рівнях і чи сприяє релігійна плюральність (тобто, природній стан суспільного буття, який характеризується наявністю у ньому одночасного існування різних культурних форм) українського суспільства єдності держави?

На ці запитання спробують надати вичерпну відповідь учасники передачі «Полілог» на Радіо Культура 7 грудня. Початок об 11:15.

До розмови запрошені: провідний український релігієзнавець, віце-президент Української асоціації релігієзнавців, керівник проекту «Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини», професор Людмила Филипович, муфтій духовного управління мусульман України “Умма” Шейх Саід Ісмагілов і координатор співпраці з релігійними спільнотами Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) В’ячеслав Горшков. Ведучий Євген Захарченко. 

Долучитися до ефіру можна за телефоном 239 62 95, код Києва 44. Свої запитання письмово надсилайте на Viber за номером 093 834 59 50. Слухати програму «Полілог» на Радіо Культура можна в ФМ діапазоні у Києві і Київській області на хвилях 97, 6 ФМ, а також завжди можна бути із Радіо Культура із додатком suspilne.radio

Підписатися На Розсилку