Skip to content Skip to footer

«Віра»

«Віра»

м.Ірпінь,
вул.Тургенівська 78

+380 (63) 711-81-88

Релігійна громада мусульман (РГМ) «Віра» входить до Духовного управління мусульман України «Умма».

Релігійна громада мусульман (РГМ) «Віра» проводить усі ісламські релігійні обряди. 

Громада є відкритою  до діалогу та співпраці з мусульманськими організаціями України та з представниками інших релігій, закордонними мусульманськими об’єднаннями, науковими, громадськими та благодійними організаціями, органами влади та неурядовими організаціями; дотримується принципів дружби та братерства заради миру та порозуміння, захисту людської гідності та свободи.

Релігійна громада мусульман (РГМ) «Віра»  є підписантом Хартії мусульман України  — декларації мусульманських громад країни про принципи взаємовідносин мусульман, суспільства та держави. Хартію підписано 5 грудня 2016 року, в Київі, уповноваженими представниками 35 мусульманських спільнот України. До розробки документу були долучені більшість ісламських організацій та об’єднань країни. Хартія є описом принципів і розуміння Ісламу мусульманами України і підтверджує відданість тим цінностям, якими послуговуються мусульмани в суспільному, політичному та особистому житті. Разом з тим вона є кроком на шляху взаємодії і співробітництва мусульманських організацій різних шкіл.

Також  РГМ «Віра»   є підписантом Соціальної концепції, що її було розроблено ДУМУ «Умма» та  Українським центром ісламознавчих досліджень за участі більшої частини мусульманських організації та об’єднань України, спираючись на Коран, Сунну та низку сучасних ісламських документів (Загальна ісламська декларація прав людини, Каїрська декларація прав людини в ісламі та ін.) представниками найавторитетніших ісламських учених та організацій України.

Підписатися На Розсилку