ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ «УММА»

ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ «УММА» є Духовним управлінням традиційних мусульман-суннітів, має Все­український статус, не залежить від закордонних релігійних центрів. Мусульман у світі зараз налічується до 1.5 мільярда осіб, близько 90% від них є сунітами.

Духовне управління отримало офіційну державну реєстрацію у вересні 2008 року. Станом на 2017 р., до складу Духовного управлі­ння входять ЗО мусульманських громад з 18 регіонів України.

Духовне управління засновано на принципах рівності всіх громад, що входять до його складу. Наші громади мають свої мечеті та моли­товні будинки і проводять повний цикл ісламських релігійних обря­дів.

Історія Ісламу на теренах Україна нараховує вже більш ніж тисячу років, а історія мусульманських народів та етнічних груп, міцно впле­тена в культурну та історичну спадщину нашої країни.

Духовне управління мусульман України «УММА» проводить свою діяльність виключно в інтересах України та мусульман України. Наші громади є україноцентричними, а прихожани виховуються в дусі любові до нашої країни. Ми виступаємо за сильну, незалежну та процвітаючу Україну, за мир, толерантність та взаємоповагу між всі­ма народами та конфесіями нашої країни.

Ісламський принцип поміркованості – головна базова цінність Духовного управління мусульман України «УММА». Ми ратуємо за збереження та відродження ісламської ідентичності мусульман України: нашої віри, етики, духовності та культури, але при цьому з повагою ставимося до інших релігій, культур та традицій, виступаємо проти дискримінацій, екстремізму, ненависті та насильства.

Previous
Next

Щоб переглянути список громад перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: