Ісламська громада м.Одеса

Ісламська громада м.Одеса

м.Одеса, вул. Балківська, 128
+380 (66) 350-88-88
+380 (93) 199-88-88

ІСторичні відомості:

Одеська мусульманська громада — одна з найчисленніших в Україні, яка своїми справами та працею допомагає розвитку та зміцненню країни. Але споруд релігійного призначення в Одесі не вистачає. Найчастіше мусульманські громади Одеси використовують пристосовані приміщення, які не виглядають як мечеті, тому у культовій споруді є потреба.

Мусульмани з 1994 року використовували будинок за адресою вул. Балківська, 128 як молитовний будинок, а кілька років тому отримали дозвіл від міського управління архітектури на будівництво на його місці повноцінної мечеті. Культову споруду планують звести з куполом, головним мінаретом та вежами-мінаретами, поєднуючи в архітектурі західний та східний стилі.

Відкриття будівництва та закладка капсули часу відбулося 3 вересня 2021 р. в урочистому форматі за участю шейха Ахмеда Таміма, представників державної влади та дипломатичного корпусу.

«Спорудження мечеті — цікавий гуманітарний та соціокультурний проект, бо Україну прикрасить ще одна будівля з цікавою архітектурою, а Одеса отримає ще одну релігійну та туристичну пам’ятку». Мечеть буде третьою за значенням для мусульман України.

Previous
Next

Щоб дізнатися більше про ДУМУ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: