Skip to content Skip to footer

Мусульманська Релігійна Громада м.Дніпро

Історичні відомості:

Релігійна організація входить до складу Духовного управління мусульман України (ДУМУ), головою якого є муфтій України Шейх Ахмед Тамім. Громада була зареєстрована Дніпровським комітетом у справах релігії.

Головним видом діяльності громади є поширення істинних релігійних знань, які відповідають ісламському віровченню. Велика увагу приділяється сім’ї та сімейним цінностям, вихованню майбутнього покоління в рамках високої культури та моральності. Для цього в мечеті проводяться як загальні, так і індивідуальні уроки з Ісламу (для чоловіків, жінок та дітей).

Поширення достовірної інформації про Іслам, відіграє важливу роль у нашій діяльності та житті мусульман. Також, одним з основних напрямків діяльності громади є забезпечення виконання релігійних ритуалів (Ніках, обряди з нагоди народження дитини (ім’я наречення та ін.), обрізання, допомога при похованні померлих, поминки, читання Кур’ана померлим тощо).

Мусульманська релігійна громада міста Дніпро регулярно організовує заходи, присвячені мусульманським подіям та святам задля згуртування багатонаціонального мусульманського суспільства області на основі традиційних цінностей Ісламу.Щорічно, протягом усього місяця Рамадан, проводяться Іфтари (вечеря-розговіння), куди може прийти кожен охочий, щоб у дружній та теплій атмосфері відкрити Піст.

Також, з нагоди народження Пророка Мухаммада, мир йому, щорічно проводиться Маулід, який протягом місяця відзначається в багатьох містах і селах України, де є мусульмани.На ці та інші заходи пов’язані з мусульманськими святами та подіями запрошуються не лише мусульмани, а й представники інших конфесій. Це неодмінно згуртовує полікультурне українське суспільство та демонструє відкритість мусульман до спільної роботи на благо України, ґрунтуючись на загальнолюдських цінностях.

Підписатися На Розсилку