Skip to content Skip to footer

Ісламська Громада м.Миколаєва

Ісламська Громада
м.Миколаєва

м.Миколаїв,
вул.3-я Повздовжня 21/1

+380 (63) 394-31-01
+380 (93) 256-38-51
+380 (95) 637-71-15

Історичні відомості:

Громада входить до складу Духовного Управління мусульман України. Була зареєстрована Миколаївським комітетом у справах релігій у 1994 році.

Ісламська громада м. Миколаєва поєднує мусульман багатьох національностей. Серед них є татари, турки азербайджанці, узбеки таджики, представники народів Дагестану, чеченці араби та мусульмани інших національностей. Община мусульман м. Миколаєва відіграє велику роль у поширенні достовірної інформації про Іслам та життя мусульман, про те, що Іслам це релігія миру та справедливості.

Сприяння з боку духовного управління дозволило ісламській громаді Миколаєва, впевнено слідувати Істинним шляхом, шляхом зазначеним Всевишнім, забезпечуючи високий рівень задоволення духовних потреб мусульман Миколаєва та області.

Але в той же час у ісламської громади міста існує низка невирішених проблем І, мабуть, найголовніша з них повернення культових споруд. Незважаючи на те, що представники ісламської громади міста протягом 15 років зверталися до міської ради, але досі проблема повернення мечеті не вирішена. І, навпаки, замість того, щоб почати вирішувати питання, пов’язані з поверненням цієї культової споруди мусульманам, депутатами міста було прийнято рішення передати цю будівлю під господарський двір Парку Петровського, в оренду на 49 років. Але, ісламська громада м. Миколаєва, сподівається на порозуміння з боку органів влади та позитивне вирішення цієї нагальної проблеми.

Підписатися На Розсилку