Skip to content Skip to footer

Громада Мусульман м.Мелітополь

Громада Мусульман
м. Мелітополь

м.Мелітополь,
вул.Пушкіна 122

+380 (97) 394-02-09

Історичні відомості:

Основною діяльністю мусульманської релігійної громади є поширення істинних релігійних знань серед віруючих, згідно з Ісламським вченням, т.к. відсутність істинних знань не дозволяє людині відрізняти правду від брехні, користь від шкоди, добро від зла. Мусульманська громада м. Мелітополь відіграла значну роль у збереженні миру та стабільності у своєму місті, правильно роз’яснюючи питання віри.
Іслам є релігією миру і закликає до добра, всіляко засуджуючи фанатизм, екстремізм і тероризм, які приписують певні зацікавлені люди. Вважаючи своїм обов’язком участь у будівництві та формуванні молодої держави, Мусульманська релігійна громада м. Мелітополь впевнено проводить роботу серед людей для добра та користі, не приховуючи своїх чистих та щирих намірів сформувати міцне та єдине суспільство, в якому панували б мир та спокій.

Наша громада поєднує мусульман багатьох національностей. Серед них є татари, турки, азербайджанці, узбеки, таджики, дагестанці, чеченці, араби та мусульмани інших національностей. Община мусульман м. Мелітополь грає велику роль у поширенні достовірної інформації про Іслам та життя мусульман про те, що Іслам це релігія миру та справедливості. Достовірна інформація про Іслам є запорукою збереження миру та спокою в українському суспільстві; у міжетнічних та міжконфесійних відносинах, як у Мелітополі, так і у загальнодержавному та світовому масштабі.

Як відомо, достовірним знанням про Іслам можна навчитися лише у знаючого вчителя. Велику роль у житті та діяльності громади міста та області відіграє Духовне управління мусульман України (ДУМУ), на чолі з муфтієм України шейхом Ахмедом Тамімом. Також велику роль у житті мусульман України відіграє правильний курс – курс «золотої середини», обраний Духовним управлінням у відродженні та розвитку Ісламу в Україні. Також слід зазначити особливий підхід у поширенні справжніх знань про Іслам, безкорисливу роботу викладацького складу ДУМУ з виховання мусульман України у дусі ісламських цінностей.

Громада мусульман м. Мелітополь висловлюють особливу подяку ДУМУ за забезпечення навчальними посібниками та сприяння у вирішенні багатьох організаційних питань. Сприяння з боку духовного управління дозволило ісламській громаді міста впевнено слідувати Істинним шляхом, вказаним Всевишнім, забезпечуючи високий рівень задоволення духовних потреб мусульман Мелітополя та Запорізької області.

Підписатися На Розсилку