Skip to content Skip to footer

Церква “Джерело Життя”

Церква
"Джерело Життя"

м.Біла Церква,
вул.Ярослава Мудрого 19/1,
кінотеатр ім.Довженка

+380 (44) 635-88-57
+380 (95) 286-05-00

Історія громади нараховує декілька років, а корені її треба шукати в Донецьку. Саме там наприкінці 1993 року представниками релігійних громад з різних областей України на базі донецької церкви “Слово життя”, заснованої у 1990 р. Леонідом Падуном, був створений Духовний центр незалежних християнських церков Повного Євангелія України.

У 1999 році релігійне об’єднання, очолюване Л.Падуном, отримало назву Українська Християнська Євангельська Церква (УХЄЦ).

Віросповідні основи ідентичні основам віри УХЄЦ загалом – продовження та поширення тих духовних прагнень, які існували протягом усієї християнської історії – пошуків Богопізнання  як через відновлення біблійних основ публічного Богослужіння, так і через реалізацію християнських принципів у соціальному житті.

Громада включена в місіонерську роботу, проповідуючи Євангеліє в Білій Церкві.

Церква веде роботу у в’язниці, задіяна в ряді соціальних програм.

Віряни громади є учасниками освітньої програми Біблійного інституту при УХЄЦ – в онлайн-проекті “Біблійна школа “Оновлення”. Завдяки цьому члени громади отримують якісну Біблійну освіту.

10 грудня 2011 року у Християнській церкви «Джерело життя» м.Біла Церква відбулась Київська обласна конференція Української Християнської Євангельської Церкви (УХЄЦ) за участю Старшого єпископа УХЄЦ Леоніда Падуна. Учасниками двох Богослужінь стали близько 600 парафіян помісної церкви, а також гостей з міст: Києва, Сквири, Таращі, Узина та інших районів Київської області. Люди були натхненні Словом Божим і підбадьорюючим посланням.

Ранкове Богослужіння проходило в приміщенні кінотеатру ім.Довженка

16 березня 2014року в м.Біла Церква було проведено молитовне віче за мир за участю представників міських релігійних громад ряду конфесій, серед  яких також була Українська  християнська  євангельська церква  «Джерело життя».Під час молитовного віче керівники релігійних громад провели молебень за відновлення миру та припинення провокацій, конфліктів у всіх регіонах України.

07 січня 2018 року  в Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка м.Біла Церква з нагоди свята Різдва Христового відбувся Фестиваль щедрівок та колядок.Під час заходу зі словами вітань та найкращих побажань до присутніх звернулися  представники Української Християнської євангельської церкви «Джерело життя» та представники інших церков

Підписатися На Розсилку