UARR
Триває опитування стосовно правового стану релігійних меншин в Україні

З 1 червня 2021 року команда проєкту розпочала роботу над першим етапом дослідження – проведення опитувань щодо оцінки забезпечення рівних прав релігійних меншин України з релігійною більшістю, гарантованих українським законодавством.

Опитування проводиться у двох ракурсах – безпосередньо з представниками релігійних меншин та експертами – релігієзнавцями, медійниками, правниками, богословами, блогерами та іншими фахівцями в цій галузі. Збір інформації відбувається за допомогою гугл-форм.

Read More »
UARR
Як ми проводимо дослідження: розповідає соціологиня

З 1 червня розпочався польовий етап збору соціологічної інформації в рамках проєкту «Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини». Проєкт, ключовою метою якого є визначення цілісного і сфокусованого представлення релігійних меншин українському суспільству, знання про які має покращити їх статус і сприйняття в Україні, включає в себе трикомпонентний ракурс вивчення проблеми: соціологічний, юридичний, релігієзнавчий.

Read More »
UARR
В Україні запускається новий проєкт «Релігійні меншини України і державно-конфесійні відносини»

Підтриманий Нідерландським посольством проєкт розрахований на 8 місяців і реалізується Українською асоціацією релігієзнавців, члени якої складають команду виконавців проєкту.
Метою проєкту ми визначили цілісне і сфокусоване представлення релігійних меншини українському суспільству, знання про які має покращити їх статус і сприйняття в Україні. На нашу думку проєкт вплине на державно-конфесійні відносини, оскільки сприятиме реалізації рівних прав релігійних меншин з релігійною більшістю.

Read More »