Skip to content Skip to footer

“Роздільна-Центральний”

“Роздільна-Центральний”

Одеська обл.,
м.Роздільна,
вул.Козацька 35

+380 (67) 776-07-54
+380 (95) 042-54-31

Контактна Особа:

Основні історичні відомості:

Історія громади бере свій початок в 1960‒70-х роках із поверненням вірян після масової депортації 1951 року. Майже одночасно у місто повернулось 30 сімей. В умовах підпілля ці сім’ї проповідували незважаючи на ризик бути схопленими та ув’язненими. За ними шпигували, допитували та прослуховували. 

Коли у 1991 році з діяльності Свідків Єгови була знята заборона, в Роздільній нараховувалось 2 громади, в кожній з яких було по 80 осіб. Тоді ж силами громади було розпочате будівництво Залу Царства, а вже у 1993 році громада провела у цій культовій будівлі своє найголовніше богослужіння року — Спомин смерті Ісуса Христа. Цей Зал Царства використовувався аж до початку пандемії COVID-19. Тепер усі свої богослужіння та релігійну діяльність громада проводить онлайн. 

Сучасна діяльність:

Свідки користуються повагою серед місцевого населення. Культова будівля Зал Царства чудово вписується в архітектуру міста та є його гордістю. За погодженням міської влади Свідки регулярно добровільно виконують роботи з благоустрою ‒ прибирають міський парк та прилеглу територію Будинку культури. Місцеві громади Свідків об’єднують людей з різних соціальних верств, культур, національностей та мов. В громаді є росіяни, українці, молдовани, гагаузи, вірмени та роми.

Підписатися На Розсилку