Skip to content Skip to footer

«Першотравенськ»

“Першотравенськ”

Дніпропетровська обл.,
м.Першотравенськ,
вул.Крилова 2

+380 (99) 316-27-97

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Громада у Першотравенську (Дніпропетровська область) була утворена у 2001 році. Із початком бойових дій у 2014 року чимала кількість Свідків з Донецької області виїхала в Дніпропетровську область, в тому числі до Першотравенська. Віряни доклали чималих зусиль, щоб розселити одновірців з зони конфлікту і надати їм речі першої необхідності. Частина біженців виїжджала з різних місць потягом до станції Красноармійськ (тепер Покровськ), що 70 км від Першотравенська. Першотравенські Свідки власним транспортом розвозили їх із залізничної станції до нових місць проживання. 

Значна частина переселенців зупинялася в Першотравенську ненадовго, а потім облаштовувалась в інших частинах України. Бувало, що одна сім’я покидала місто і на їхнє місце тут же прибувала інша. Одна сім’я прийняла за цей час у себе вдома п’ятнадцятьох Свідків з Донецької області. В якийсь момент кількість вірян у громаді в Першотравенську зросла з 60 до 120 осіб за рахунок новоприбулих. 

Приймаючи біженців, місцеві Свідки однаково уважно ставились до своїх одновірців і до їхніх родичів, які не є Свідками. Принаймні двоє родичів Свідків, які отримали в Першотравенську гуманітарну допомогу та емоційну підтримку, з часом зацікавились біблійними вченням Біблії та приєднались до громади Свідків Єгови в Першотравенську.

На даний час у Першотравненську служить 69 Свідків Єгови віком від 11 до 85 років.

Підписатися На Розсилку