«Першотравенськ»

«Першотравенськ»

Дніпропетровська обл., м.Першотравенськ, вул.Крилова, буд. 2,
+380 (99) 316-27-97

Контактна особа:

Основні історичні відомості ТА СУЧАСНА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Громада у Першотравенську (Дніпропетровська область) була утворена у 2001 році. Із початком бойових дій у 2014 року чимала кількість Свідків з Донецької області виїхала в Дніпропетровську область, в тому числі до Першотравенська. Віряни доклали чималих зусиль, щоб розселити одновірців з зони конфлікту і надати їм речі першої необхідності. Частина біженців виїжджала з різних місць потягом до станції Красноармійськ (тепер Покровськ), що 70 км від Першотравенська. Першотравенські Свідки власним транспортом розвозили їх із залізничної станції до нових місць проживання. 

Значна частина переселенців зупинялася в Першотравенську ненадовго, а потім облаштовувалась в інших частинах України. Бувало, що одна сім’я покидала місто і на їхнє місце тут же прибувала інша. Одна сім’я прийняла за цей час у себе вдома п’ятнадцятьох Свідків з Донецької області. В якийсь момент кількість вірян у громаді в Першотравенську зросла з 60 до 120 осіб за рахунок новоприбулих. 

Приймаючи біженців, місцеві Свідки однаково уважно ставились до своїх одновірців і до їхніх родичів, які не є Свідками. Принаймні двоє родичів Свідків, які отримали в Першотравенську гуманітарну допомогу та емоційну підтримку, з часом зацікавились біблійними вченням Біблії та приєднались до громади Свідків Єгови в Першотравенську.

На даний час у Першотравненську служить 69 Свідків Єгови віком від 11 до 85 років.

Previous
Next

Щоб дізнатися більше про СВІДКІВ ЄГОВИ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: