Skip to content Skip to footer

«Оріхів»

«Оріхів»

Запорізька обл.,
м.Оріхів,
пров.Робочий 2-А

+380 (99) 042-58-92

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Свідки Єгови в Оріхові проводять богослужіння з 1997 року, а з 2000 року вони збираються у власній культовій будівлі, у Залі Царства. На даний час громада налічує 76 осіб віком від 17 до 94 років. 

У 2015 році громада в місті Оріхів (Пологівський район Запорізької області) отримала дозвіл виконувати душпастирське служіння в Оріхівській виправній колонії. Свідки Єгови вважають, що всі люди, в тому числі ті, хто в минулому вчиняв злочини, мають почути біблійну звістку й отримати шанс на зміни. Керівництво колонії виділило окрему кімнату, в якій Свідки могли проводити заняття з ув’язненими. Під час пандемії COVID-19 Свідки продовжують підтримувати інтерес осіб, що відбувають покарання, через листи і, якщо можливо, телефонні дзвінки. Адміністрація колонії відзначає позитивний вплив Свідків на ув’язнених і заохочує їх до такого спілкування.

Один з ув’язнених виявив щирий інтерес до Біблії, і в 2017 році з ним в колонії розпочали курс вивчення Біблії. Після відбуття покарання місцеві віряни допомогли йому ресоціалізуватись у нормальне життя та влитись в життя громади. Крім Оріхівської виправної колонії станом на 2018 Свідки Єгови проводили душпастирське служіння у близько 40 пенітенціарних закладах по усій країні.

Підписатися На Розсилку