Skip to content Skip to footer

«Гнівань»

«Гнівань»

Вінницька обл.,
м.Гнівань,
вул.Соборна 64

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Громада Свідків Єгови в Гнівані виникла у 2009 році. Вона об’єднує Свідків у самій Гнівані і в навколишніх населених пунктах.

Як і будь-де у світі, місцеві Свідки, наслідуючи приклад Господа Ісуса Христа, докладають зусиль, щоб ділитися біблійною звісткою з людьми, які живуть поряд. Зокрема, вони вже більше двадцяти років відвідують обласний інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку в Тиврові. Серед 230 осіб, що в ньому проживають, завжди знаходились ті, хто цікавився такими бесідами. У 2019 році керівництво інтернату дозволило провести на своїй території найважливішу подію у календарі Свідків Єгови  ‒ Спомин смерті Христа. На цьому заході були присутні 20 осіб.

За погодженням психолога інтернату громада проводить регулярні безкоштовні заняття з вивчення Біблії. В програму навчання входять короткі відео з сайту jw.org. Біблійні заняття були включені до програми Університету третього віку, що діє в  інтернаті в статусі окремого факультету.  Така доброчинна діяльність була офіційно відзначена директором інтернату. 

Підписатися На Розсилку