Skip to content Skip to footer

«Андрушівка»

«Андрушівка»

Житомирська обл.,
м.Андрушівка,
вул. Нова 1-А

+380 (96) 199-77-53

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Громада Свідків Єгови в Андрушівці (Житомирська область) існує з 2006 року. На даний час у громаді служить 48 осіб віком від 15 до 81 року. Із початком пандемії COVID-19 місцеві Свідки припинили збиратися в своїй кульовій будівлі Залі Царства і почали проводити богослужіння онлайн.

Коли з’явилась можливість вакцинуватися від COVID-19, місцеві старійшини подали вірянам приклад, прийнявши вакцину одними з перших. Окрім цього, вони своїм коштом підвозили літніх вірян громади, які бажали отримати щеплення, до пункту вакцинації. Наразі в Андрушівській громаді вакциновано 90 відсотків вірян.

Свідки Єгови вважають, що кожен особисто приймає рішення щодо вакцинації. Водночас, Свідки не є противниками вакцинації. Вони відповідально ставляться до свого життя і, щоб його зберегти, звертаються по фахову медичну допомогу, до якої також належить щеплення. Вони також підкоряються вказівкам влади у випадках, коли необхідно вакцинуватись.

Усі Свідки Єгови, в тому числі в Андрушівці, продовжують ретельно дотримуються санітарно-епідеміологічних вимог влади і проводять свої релігійні богослужіння онлайн.

Підписатися На Розсилку