Skip to content Skip to footer

«Канів»

«Канів»

м.Канів,
вул.Богдана Хмельницького 106

+380 (98) 799-18-22

Контактна Особа:

Основні історичні відомості:

Релігійна громада Свідків Єгови в м. Каневі веде свою історію з 1994 року, коли у місті оселилось подружжя Свідків. Тепер щотижневі богослужіння громади відвідує приблизно 100 осіб. На цих богослужіннях не виконуються якісь ритуали, а досліджується Біблія,  використовуються передові вчительські методики, зокрема інтерактивна участь присутніх та відеоматеріал. Вхід вільний та з присутніх не збираються гроші. Богослужіння проводяться двічі на тиждень і тривають до 2-х годин. 

Віряни належать до всіх верств суспільства. Найстаршому Свідку 85 років, а наймолодшому ‒ 18 років. 

Сучасна діяльність:

Важливою віхою для місцевої громади стало будівництво власної культової будівлі, Залу Царства. Це проста і зручна будівля, пристосована для проведення щотижневих християнських богослужінь. Її будівництво здійснювалось силами добровольців та тривало рік.

У 2015 році громада Свідків Єгови у Каневі отримала грамоту від місцевої влади за внесок у благоустрій міста. Місцеві Свідки власними силами облаштували дитячий майданчик у дворі багатоповерхового будинку в густонаселеній частині міста. Після цього майданчик прийняло на баланс відповідне комунальне підприємство.

Підписатися На Розсилку