«Канів»

«Канів»

м. Канів, вул. Богдана Хмельницького, буд. 106
+380 (98) 799-18-22

Контактна особа:

Основні історичні відомості:

Релігійна громада Свідків Єгови в м. Каневі веде свою історію з 1994 року, коли у місті оселилось подружжя Свідків. Тепер щотижневі богослужіння громади відвідує приблизно 100 осіб. На цих богослужіннях не виконуються якісь ритуали, а досліджується Біблія,  використовуються передові вчительські методики, зокрема інтерактивна участь присутніх та відеоматеріал. Вхід вільний та з присутніх не збираються гроші. Богослужіння проводяться двічі на тиждень і тривають до 2-х годин. 

Віряни належать до всіх верств суспільства. Найстаршому Свідку 85 років, а наймолодшому ‒ 18 років. 

Сучасна діяльність:

Важливою віхою для місцевої громади стало будівництво власної культової будівлі, Залу Царства. Це проста і зручна будівля, пристосована для проведення щотижневих християнських богослужінь. Її будівництво здійснювалось силами добровольців та тривало рік.

У 2015 році громада Свідків Єгови у Каневі отримала грамоту від місцевої влади за внесок у благоустрій міста. Місцеві Свідки власними силами облаштували дитячий майданчик у дворі багатоповерхового будинку в густонаселеній частині міста. Після цього майданчик прийняло на баланс відповідне комунальне підприємство.

Previous
Next

Щоб дізнатися більше про СВІДКІВ ЄГОВИ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: