Skip to content Skip to footer

«Київ-Індустріальний»

«Київ – Індустріальний»

м.Київ,
просп.Валерія Лобановського 24

+380 (63) 307-55-37

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Перші Свідки з’явились у столиці України в 1976 році. Тоді вже функціонувала група з 12 осіб. Одним із активних проповідників був Яків Сербін, драматург. Через тиск, який чинили органи КДБ, свої богослужіння Свідки в ті роки проводили за 60 км від Києва у селі Клавдієве або в лісі неподалік міста Ірпінь.

Отримавши визнання і державну реєстрацію, Свідки Єгови провели своє перше масове богослужіння (конгрес) на стадіоні «Динамо» в 1991 році. Для його проведення  цей стадіон був відремонтований зусиллями самих Свідків. Вже у 1993 році українські Свідки провели перше міжнародне богослужіння на тему «Божественне навчання». Цю визначну подію відвідало тисячі гостей з 30 країн світу. Найвища кількість присутніх становила 64 714 чоловік, а хрещення прийняло 7 402 особи, що є рекордним числом охрещених на одному богослужінні за всю сучасну історію Свідків Єгови. Промови, які виголошувалися англійською мовою, синхронно перекладалися 16 мовами. На першій сторінці газети «Вечірній Київ» говорилось: «Свідків Єгови… об’єднують не тільки блакитні бейджі з написом “Божественне навчання”, але й справжня віра». В гостей була чудова нагода познайомитись із столицею України та українською культурою.

Ще одне міжнародне богослужіння з тисячами іноземних делегатів було проведено в 2003 році на стадіоні «Олімпійський».

На даний час в Києві нараховується 80 громад, які об’єднують 8 018 вірян. Вони проводять свої богослужіння в 7-ох культових будівлях Залах Царства чи орендованих приміщеннях. Богослужіння в Києві Свідки проводять курдською, вірменською, англійською та жестовою мовами.

Підписатися На Розсилку