Skip to content Skip to footer

Результати проєкту були представлені на Конгресі Мусульман України

Виконавці проєкту “Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини”  взяли участь в перших установчих зборах Конгресу мусульман України  27 листопада, м. Київ. Конгрес поставив собі за мету подальший розвиток мусульманської спільноти в дусі миру, патріотизму, міжрелігійного діалогу, просвітництва, соціальної активності, благодійності, та внутрішньоконфесійного діалогу.

Всі, хто виступав на Конгресі, підкреслювали органічність присутності мусульман в релігійному і громадському житті України, а також необхідність розвитку мусульманської умми і демократичної України та участь в цьому умми.

Надзвичайний і повноважний посол Ісламської республіки Пакистан в Україні пан Ноел Ізраель Хохар казав про важливість зафіксованого в Хартії мусульман принципів поміркованості  і збалансованості.  А от Віце-президент Української асоціації релігієзнавців, Президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, професор Ігор Козловський наголосив на особливій місії, відповідальності Конгресу мусульман на основі релігійної і політично-національної ідентичності.

Директорка проєкту, професор Людмила Филипович проінформувала учасників Конгресу про результати проєкту “Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини” та запросила приєднатися 7 грудня до обговорення підсумків в прямому ефірі програми “Полілог”, Радіо Культура.

Підписатися На Розсилку