Skip to content Skip to footer

«Нове покоління» м.Тернівка

«Нове Покоління»
м.Тернівка

м.Тернівка,
вул.І.Петрова 4

+380 (95) 678-04-28

Основні історичні відомості:

Кожна помісна церква є унікальною, зі своєю історією, своїми дарами й талантами, зі своїм географічним розташуванням.

Християнська церква «Нове покоління» м.Тернівка входить до складу Духовного управління церков «Нове покоління» в Україні. Протягом 17 років під керівництвом пастора Сергія Любежаніна в церкви відкрилися і працюють 15 різноманітних служінь, функціонують 32 домашніх групи, з них 4 підліткових і молодіжних. Відвідують богослужіння «Нового покоління» близько 300 жителів міста.

Помісна церква у Тернівці була зареєстрована у 2004 році. Її першим і в подальшому, беззмінним пастором став Сергій Любежанін.

Період 2019-2021 рр. ознаменувався активним будівництвом – було збудовано новий храм.

Водночас Сергій Любежанін є регіональним єпископом, опікуючись регіоном «Філадельфія». Під його керівництвом відкрито нові церкви у Дніпрі, Кам’янському, Авдіївці, Очеретине, Рубіжному, Лисичанську, Дружківці, Бахмуті, Краматорську, Сєверодонецьку, Часів Яру, Богданівці і Юр’ївці.

Члени Церкви беруть активну участь у громадському й політичному житті країни та міст, де вони перебувають – така діяльність передбачена статутами громад, здійснюють різнобічну благодійну діяльність: постійну матеріальну допомогу дітям-сиротам, хворим, рятують нарко- алкозалежних людей, повертаючи їх суспільству. На міському телебаченні транслюється «Новий Християнський канал», працюють центри ресоціалізації та адаптації, кризовий центр для жінок, які потрапили у важкі життєві обставини, йде випуск християнської газети для городян «Хороші новини».

Сьогодні церква «Нове покоління» у місті Тернівка  поступово зростає, розвиває свою активність в євангелізаційній, соціальній, політичній і економічній діяльності.

Підписатися На Розсилку