Skip to content Skip to footer

Релігійна Організація «Громада Свідомості Крішни в Миколаєві»

РО «Громада Свідомості Крішни в Миколаєві»

м.Миколаїв,
пров.Суднобудівників 5/8

Основні історичні відомості:

Релігійна громада свідомості Крішни є місцевою релігійною організацією громадян вайнавського віросповідання, які досягли 18-річного віку , добровільно об’єдналися з метою спільного задоволення релігійних потреб віруючих відповідно до традицій Міжнародного товариства свідомості Крішни (МТСК) – послідовників вчення Бгактіведанти Свамі Прабгупади.

Громада є юридичною особою з моменту реєстрації її Статуту (15 липня 1996 р) має печатку і штампи з позначенням свого найменування українською (або російською) та англійською мовами, релігійно-культову атрибутику та інші реквізити, власний баланс, рахунки в установах банків України в гривнях та валюті.

Метою діяльності громади є задоволення релігійних потреб її членів сповідувати і поширювати віру свідомості Крішни на основі давньої ведичної культури вайшнавів. Кількість громади може сягати 70-80 членів.

Основні напрямки діяльності громади такі : організація і правлення колективних обряді, релігійних традицій і настанов МТСК з використанням сучасних засобів масової інформації шляхом друкування й поширення релігійної літератури, здійснення культурно – освітніх заходів, створення навчальних закладів і груп для релігійної освіти дорослих та дітей, поширення освяченої вегетаріанської їжі. Здійснення благодійної діяльності і милосердя та збирання пожертв; заснування місць поклоніння Верховному Богові – Особі Шрі Крішні; участь у релігійно-дослідницькій роботі інституту Бгактіведанта з метою поширення ведичних знань серед населення; проведення культурно-музичних публічних програм. Встановлення та підтримка міжнародних зв’язків та прямих контактів на індивідуальних та групових засадах, включаючи виїзд за кордон для участі в релігійних заходах, а також навчання в релігійних навчальних закладах і прийом з цією метою іноземних громадян.

Підписатися На Розсилку