Skip to content Skip to footer

Громада МТСК у Івано-Франківську

Громада МТСК
у Івано-Франківську

м.Івано-Франківськ,
по вул. Набережна Василя Стефаника 52 (навпроти),
Садове Товариство “Надрічне” 102

+380 (067) 972-10-73

Основні історичні відомості:

Офіційно община ще не зареєстрована, але вона є філіалом ІСКОНу, а територія храму є власністю ІСКОНу. Близько 10-11років тому Ачар’я дас (це духовне ім’я) разом з декількома ентузіастами побудував будинок в садовому комплексі і облаштував його під храм Крішни. На разі до основного кістяка общини можна віднести близько 50-ти прихожан.

Сучасна діяльність:

Найбільш відомою програмою є хода з танцями та співом святих імен Бога під музичний супровід. Так крішнаїти діляться з людьми милістю святого імені Господа, які дарують радість, очищають атмосферу навколо, та всіх хто співають чи просто слухають імена Бога.

Одна з відомих благодійних програм ІСККОНу, яку ще заснував Шріла Прабхупада — це «їжа життя» (англ. «Food for Life») — це найбільша у світі гуманітарна місія з роздачі вегетаріанської їжі. Зараз вона діє в більш ніж 60 країнах світу. Волонтери організації роздають понад 1 млн безкоштовних порцій в день. Програма діє і в Івано-Франківську.

Члени общини активні в спілкуванні з ЗМІ; пишуться статті в газетах😊

Община взаємодіє з державою (які виникають труднощі, що позитивного, що хотілось би покращити), з адміністрацією міста, коли проводять гучні музичні ходи по вулицях міста.

Підписатися На Розсилку