Skip to content Skip to footer

Центр Ведичної Культури Кривий Ріг

Центр Ведичної Культури
Кривий Ріг

м.Кривий Ріг,
вул.Вишневского 10

+380 (67) 963-74-45
+380 (67) 564-79-30

Основні історичні відомості:

Громада формувалася впродовж багатьох років, але тільки у 2011 відбулась офіційна реєстрація статуту релігійної громади Свідомості Крішни у місті Кривому Розі. Сьогодні в ній ті, які є відданими Крішні і симпатики ведичної культури. Ідея створення такого центру в Кривому Розі об’єднала серця своїх прихильників.

Діяльність громади:

Сьогодні Центр знаходиться в невеличкій споруді – будинку у приватному секторі по вулиці Вишневського, 10, який буквально потопає у бутонах троянд в період їх цвітіння.

Незважаючи на розміри будівлі, це місце щорічно приваблює нових шукачів відповідей на питання про те, хто такий я, хто такий Бог і які між нами стосунки?

Серед поціновувачів східної філософії і багатодітні сім’ї, і мандрівники-одинаки, і студенти, і люди поважного віку та життєвого досвіду, і вчені, і бізнесмени, словом – всі, кого об’єднує бажання бути щасливим назавжди.

0001

Тому, на базі центру щотижня проводяться дитячі програми, лекції на предмет трансцендентного вчення, оспівування слави Святих Імен Господа у формі кіртанів (колективних молитов) та яскравих театральних вистав, доповіді на основі легендарних літературних творів, таких, як “Бхагавад-Гіта як вона є” та “Чайтанья-чарітамріта”; жіночі клуби, де приділяється увага побудові гармонічних стосунків з сім’єю та світом, кулінарним навичкам, культурі зовнішнього вигляду; чоловічі збори; масові свята фестивального типу.

Щонеділі о 12:00 Божества криворізької спільноти Свідомості Крішни готові вітати гостей та завсідників центру ведичної культури, саме у цей день відбувається “Недільний фестиваль”, який дає можливість всім охочим стикнутися з цією піднесеною культурою. Вівтар центру відкритий до 16:00.

Підписатися На Розсилку