Skip to content Skip to footer

Команда проєкту зустрілася з представниками релігійних меншин

Минулого тижня, 24 червня, з нагоди святкування 25-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій та в рамках планового засідання Всеукраїнської ради релігійних об’єднань команда проєкту зустрілася представниками релігійних меншин України. Серед них – вірмени, мусульмани, іудеї, баптисти, п’ятидесятники, євангелісти, адвентисти, саєнтологи, бахаї, лютерани, рунвіри, апостольці. 

Директорка проєкту Людмила Филипович та релігієзнавиця Віта Титаренко розповіли представникам релігійних меншин про проєкт, етапи дослідження, а також заохотили більш активно брати участь в опитуванні. Також виконавці проєкту мали нагоду безпосередньо дізнатися про реальне життя релігійних громад, їх проблеми та сучасні виклики. 

Нагадаємо, що проєкт має на меті провести соціологічне дослідження стосовно правового стану 10-ти релігійних меншин, що дасть змогу більш цілісно представити релігійні меншини українському суспільству, а в подальшому покращити державно-конфесійні відносини, сприяючи рівним правам релігійних меншин з релігійною більшістю.

Підписатися На Розсилку