Skip to content Skip to footer

Відбулася перша зустріч волонтерів проєкту

22-го червня пройшла перша зустріч волонтерів, які приєдналися до соціологічного дослідження з вивчення правового стану релігійних меншин в Україні.

В проведені опитування та фокус-групових досліджень беруть участь одинадцять волонтерів. Це – студенти та магістранти-релігієзнавці, а також кандидати філософських наук з різних міст України.

В обов’язки волонтерів входитиме польовий збір інтерв’ю та текстове розшифрування записів фокус-групових досліджень.

Волонтери проєкту слухають інструктаж

Інструктаж відбувся на платформі ZOOM Української асоціації релігієзнавців за модераторством керівника соціологічного дослідження, експерта-соціолога Надії Пивоварової.

опитування стосовно правового стану релігійних меншин в Україні стартувало першого червня. Анкети розіслані 100-а експертам та 200-м представникам релігійних меншин. Фокус-групові дослідження розпочнуться наприкінці липня.

Результати дослідження ляжуть в основу аналітичного звіту та рекомендацій для Державної служби у справах етнополітики та релігійної свободи (ДЕСС) щодо вдосконалення роботи з релігійними меншинами.

Якщо ви бажаєте також приєднатися до команди волонтерів Української асоціації релігієзнавців, заповнить, будь ласка, форму, і координатор проєкту зв’яжеться з вами впродовж трьох днів. 

Чекаємо на ваші зголошення та бажаємо вам прохолодного літа!

Підписатися На Розсилку