ЦІХСОД у с.Софіївська Борщагівка

ЦІХСОД у с.Софіївська Борщагівка

Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева 1

історична довідка:

На околиці Києва у с. Софіївська Борщагівка розмішаний Київський Український Храм Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Плани на будівництво проголосили у 1997 році, а будівництво почалося тільки у 2007 році. Храм було відкрито та освячено у серпні 2010 року. З нагоди освячення Храму було проведено урочистий концерт у Палаці «Україна» з участю членів Церкви з 7 країн. У 2011 році Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України визнало храм кращою релігійною будівлею, яку було збудовано у 2010 році.

Previous
Next
Previous
Next

На території храмового комплексу у 2007 році теж було відкрито будинок зборів, яким користуються приходи Київського Українського колу. Будинок було освячено у квітні 2007 року президентом колу Володимиром Канченком. З 2009 року у цьому будинку розміщено офіс Української Київської Молдовської місії. Як і інші місії Церкви, Київська місія відповідає за місіонерську діяльність представників Церкви і підтримує філії Церкви у містах, де членів Церкви ще не так багато.

Київська місія офіційно розпочала свою діяльність у 1992 році. Раніше за місіонерську діяльність в Україні відповідала Австрійська Віденська Східна місія. Перші офіси Київської місії відкрили перші провідники місії – Говард і Колін Біддульф. У 2009 році офіс Київської місії було перенесено у Софіївську Борщагівку. У теперішний час до територіального складу місії входить майже вся правобережна Україна та Молдова.

logo

Щоб дізнатися більше про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів (ЦІХСОД) перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: