Skip to content Skip to footer

ЦІХСОД у с.Софіївська Борщагівка

ЦІХСОД
у с.Софіївська Борщагівка

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н.,
с.Софіївська Борщагівка,
вул.Яблунева 1

Історична довідка:

На околиці Києва у с. Софіївська Борщагівка розмішаний Київський Український Храм Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Плани на будівництво проголосили у 1997 році, а будівництво почалося тільки у 2007 році. Храм було відкрито та освячено у серпні 2010 року. З нагоди освячення Храму було проведено урочистий концерт у Палаці «Україна» з участю членів Церкви з 7 країн. У 2011 році Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України визнало храм кращою релігійною будівлею, яку було збудовано у 2010 році.

На території храмового комплексу у 2007 році теж було відкрито будинок зборів, яким користуються приходи Київського Українського колу. Будинок було освячено у квітні 2007 року президентом колу Володимиром Канченком. З 2009 року у цьому будинку розміщено офіс Української Київської Молдовської місії. Як і інші місії Церкви, Київська місія відповідає за місіонерську діяльність представників Церкви і підтримує філії Церкви у містах, де членів Церкви ще не так багато.

Київська місія офіційно розпочала свою діяльність у 1992 році. Раніше за місіонерську діяльність в Україні відповідала Австрійська Віденська Східна місія. Перші офіси Київської місії відкрили перші провідники місії – Говард і Колін Біддульф. У 2009 році офіс Київської місії було перенесено у Софіївську Борщагівку. У теперішний час до територіального складу місії входить майже вся правобережна Україна та Молдова.

Підписатися На Розсилку