Skip to content Skip to footer

ЦІХСОД у м.Львів

ЦІХСОД
у м.Львів

м.Львів,
вул.Шота Руставелі 11

Історична довідка:

Львівська громада Церкви розпочала свою діяльність у середині 1990-х років. Перші члени громади дізналися про Церкву і христилися в інших містах, хтось за кордоном, хтось у Києві. Час від часу представники місії приїжджали до них з Києва. Врешті 6 серпня 1995 року Київська місія офіційно утворила Львівську філію, перший церковний підрозділ на заході України, і покликала місцевих провідників. Члени Церкви також подали заяву на державну реєстрацію релігійної громади. Громаду було зареєстровано 5 грудня 1996 року.

Протягом багатьох років члени громади збиралися в різних орендованих приміщеннях. Однак у середині 2000-х Церква збудувала будинок зборів у центрі міста. Будинок було відкрито і освячено 26 квітня 2007 року Апостолом Церкви – старійшиною Джеффрі Р. Холландом.

У 2013 році Церква організувала нову місію в Україні з центром у Львові. До складу цієї місії увійшли західні області України. У 2016 році місія організувала Львівський округ, до складу якого увійшли західні філії. Церква припинила діяльність Львівської місії у 2018 року і західні області знову увійшли до складу Київської місії.

У 2010 році львівська громада співпрацювала зі Львівським музеєм історії релігії для створення виставки про історію й вчення Церкви.

Підписатися На Розсилку