Skip to content Skip to footer

Релігійна Громада Дажбожої Віри «Побожжя»

Громада створена у 1994 році з іншою назвою. Була реорганізована зі зміною назви у 2020 р. До реєстрації релігійного об’єднання у 2000 р. виконувала функцію провідної громади, в складі якої діяло Духовне Правління, якому підпорядковувалися всі створені на той час громади конфесії.

Діяльність громади обертається навколо Храму, який є одночасно і духовним центром Дажбожої віри. Храм розташований по вул. Квітуча на березі Південного Бугу, в мальовничій місцині. Внутрішні роботи по оздобленню храму майже завершені, допрацьовується зовнішній вигляд храму.

Найчастіше члени громади збираються на відкритій території, оскільки святкування традиційних свят пов’язано із багаттям, плетенням вінків, використанням водойм тощо. В планах створити капище.

Щонеділі громада проводить Недільне Богослужіння у відповідності до свого календаря. Якщо це припадає на свята, то читається проповідь, в якій пояснюється історичне і духовне значення свята, обов’язковою є загальна Молитва, співи, в яких відбувається славлення Дажбога.

Наприкінці богослужіння обговорюються поточні питання з життя громади. Зараз актуальним є завершення будівництва храму, на яке постійно збираються кошти.

Громада залучена до релігійно-просвітницької діяльності, частими є (особливо в карантин) он-лайн зустрічі, на які запрошуються люди різних світоглядних переконань, що беруть участь в дискусіях. Фактично сформований Дискусійний клуб, однією з останніх тем для обговорення була тема «Політичний перунізм кн. Володимира».

Громада молода, середній вік членів 35 років, які люблять посидіти в чатах, поспілкуватися, обговорити життєві проблеми, але з огляду на духовний розвиток себе як українців.

Підписатися На Розсилку