Skip to content Skip to footer

Біблійний Інститут «Слово Життя»

Біблійний Інститут
«Слово Життя»

м.Київ,
вул.Грінченка 7

У 1993 році при Християнській церкві «Слово життя» м. Донецька було розпочато Біблійну школу. Вона стала прообразом майбутнього інституту. У 1995 році відділом у справах релігій м.Києва було зареєстровано Біблійний Інститут, якому було надано статус вищого духовного навчального закладу. За ці роки існування навчального закладу його випускниками стали близько 5000 чоловік. Біблійний інститут дає як загальну духовну освіту, так і готує фахівців у галузі духовного наставництва, пасторів, дияконів.

У 2018 році стартував онлайн-проект Біблійної школи “Оновлення”.

Початок нового навчального року у вересні кожного року.

Детальна інформація: http://wolua.org/ru/announcements/bible-school-2020-2021.html

У зв’язку з великою кількістю бажаючих приєднатися до студентів Біблійної школи “Оновлення” керівництво навчального закладу прийняло рішення про додаткові набору. Тепер в БІ можуть вчитися всі охочі. Заняття відбуваються у закритій групі Facebook, тільки треба зареєструватися за посиланням https://forms.gle/mrovxuBsDXZ5HtcMA. Цей вид навчання став особливо популярним і затребуваним під час пандемії.

В Біблійному Інституті викладають висококваліфіковані викладачі. Леонід ПАДУН – старший єпископ УХЕЦ, магістр Богослов’я; Олександр БЕСПАЛОВ – єпископ церков УХЕЦ у Харківській та Полтавській області, магістр Богослов’я; Сергій КРЮКОВ – пастор церкви “Блага звістка”, м.Бердянськ, декан Біблійного інституту “Слово життя”, магістр Богослов’я; Євген КИСЕЛЬОВ – пастор церкви “Благодаттю через віру”, м.Львів; Сергій БИКОВ – служитель Української Християнської Євангельської Церкви, бакалавр Богослов’я; Олег ОЛЕЙНИК – пастор церкви “Нове життя”, м.Краматорськ, магістр Богослов’я. В БІ викладаються різні християнські предмети, в межах яких розглядаються традиційні теми: “Слово Боже”, «Природа Бога» , “Природа нового творіния”, “Практичне християнство” (про сім’ю, владу, фінанси, «останні часи» тощо.

Підписатися На Розсилку