Skip to content Skip to footer

«Запоріжжя-Старогородське»

«Запоріжжя-Старогородське»

м.Запоріжжя,
вул.Українська 2-А

+380 (50) 456-39-49

Контактна Особа:

Основні історичні відомості:

Основу діяльності Свідків Єгови в Запоріжжі заклала Лідія Курдас у 1944 році. Через декілька років її та ще декількох Свідків засудили до 25 років ув’язнення. Пізніше у місто почали приїжджати інші Свідки, які перед тим відбували ув’язнення в мордовських таборах. На початку 1960 років в Запоріжжі оселились Серафім Матрінінський, Адрій Еккерт, Андрій та Олексій Тарасови. Тоді ж розпочалась активна проповідницька діяльність в Запоріжжі, яка триває дотепер. 

На даний час в Запоріжжі нараховується 40 громад, які щотижня проводять свої богослужіння в 7 культових будівлях, відомих як Зал Царства.

Сучасна діяльність:

Громада має дозвіл на проведення душпастирської роботи з особами, що відбувають покарання в місцевих установах виконання покарань.  Час від часу громада надає матеріальну допомогу  та виконує інші прохання адміністрації закладу. Така просвітницька діяльність позитивно впливає на засуджених, навіть тих, які відбувають довічне ув’язнення. Деякі з них роблять докорінні зміни і стають законослухняними громадянами. Завдяки добрій репутації Свідків перед адміністрацією закладу громаді було дозволено провести обряд хрещення засудженого. 

Крім україномовних та російськомовних громад, у місті функціонують громади вірменською,  англійською та жестовою  мовами.

Підписатися На Розсилку