Skip to content Skip to footer

«Летичів»

«Летичів»

Хмельницька обл.,
смт.Летичів,
вул.Панасюка 17/2

+380 (67) 419-38-13

Контактна Особа:

Основні історичні відомості та сучасна діяльність:

Релігійна громада Свідків Єгови в м. Летичів утворилась у 2017 році.  Цьому передували роки проповідницької діяльності румуномовних одновірців із Закарпатської області, які регулярно приїжджали у цей населений пункт за власний кошт. На даний час громада нараховує близько 40 активних вірян, а провід у громаді беруть четверо старійшин.

Незважаючи на малу чисельність, місцева громада займається доброчинністю. Впродовж років віряни громади двічі на тиждень відвідували місцевий заклад Українського товариства сліпих, і не лише щоб поділитись біблійною звісткою з людьми з вадами зору. Вони також надавали практичну допомогу. Директор закладу висловив подяку на сторінках місцевої газети, де зазначив, що Свідки ставляться до слабо зрячих людей «як до рівних, а не як до обмежених людей».

Невід’ємною частиною духовного життя вірян цієї громади є проповідницька діяльність. Своє християнське завдання Свідки Єгови вбачають у тому, щоб вислуховувати як атеїстів, так і людей, які належать до різних релігій, довідуватися, в що вони вірять, і в свою чергу поділитися своїми віруваннями з тими, хто бажає їх слухати. Таким чином Свідки намагаються сприяти поширенню знань і розвитку взаєморозуміння. Вони вважають, що освіта, виховання поваги до людей різних переконань, культур, традицій і звичаїв ‒ це ефективний спосіб досягнення добрих стосунків з людьми.

Через пандемію COVID-19 Свідки поки що не приходять у заклад УТОС, але регулярно пишуть туди листи й надсилають листівки, за що регулярно отримують слова вдячності.

Підписатися На Розсилку