Skip to content Skip to footer

«Крихівці»

«Крихівці»

Івано-Франківська обл.,
с.Крихівці,
вул.Незалежності 2

+380 (98) 902-56-69

Контактна Особа:

Основні історичні відомості:

Перші Дослідники Біблії з’явились в Івано-Франківську (тодішня назва — Станіслав) наприкінці 20-х років ХХ століття. Їхня громада діяла активно і відкрито до приходу радянської влади. У 1951 році 14 Свідків Єгови з Івано-Франківська було вислано до Сибіру, але діяльність Свідків на Прикарпатті не припинилась, число вірян у громаді зростало. У 1991 році, відразу після зняття заборони, громада Крихівці стала однією з чотирьох громад Свідків Єгови внаслідок розподілу чисельної громади в Івано-Франківську. 

Сучасна діяльність:

У 2014 році громада Крихівці разом з іншими громадами Свідків Єгови в Івано-Франківську брала активну учать в організації допомоги постраждалим від воєнних дій в Донецькій і Луганській областях. В цілому Свідки Єгови в Івано-Франківську зібрали для своїх одновірців 50,5 тонн одягу та їжі та 1 млн. гривень фінансової допомоги. Також в Івано-Франківську було надано житло 51 внутрішньо переміщеній особі. Цю гуманітарну та практичну допомогу отримували також і ті, хто не є Свідками. 

Сьогодні громада Крихівці — одна з 19 громад Івано-Франківська. До цієї громади належить 124 особи віком від 12 до 94 років.

Підписатися На Розсилку