«Крихівці»

«Крихівці»

Івано-Франківська обл., с. Крихівці, вул. Незалежності, буд. 2
+380 (98) 902-56-69

Контактна особа:

Основні історичні відомості:

Перші Дослідники Біблії з’явились в Івано-Франківську (тодішня назва — Станіслав) наприкінці 20-х років ХХ століття. Їхня громада діяла активно і відкрито до приходу радянської влади. У 1951 році 14 Свідків Єгови з Івано-Франківська було вислано до Сибіру, але діяльність Свідків на Прикарпатті не припинилась, число вірян у громаді зростало. У 1991 році, відразу після зняття заборони, громада Крихівці стала однією з чотирьох громад Свідків Єгови внаслідок розподілу чисельної громади в Івано-Франківську. 

Сучасна діяльність:

У 2014 році громада Крихівці разом з іншими громадами Свідків Єгови в Івано-Франківську брала активну учать в організації допомоги постраждалим від воєнних дій в Донецькій і Луганській областях. В цілому Свідки Єгови в Івано-Франківську зібрали для своїх одновірців 50,5 тонн одягу та їжі та 1 млн. гривень фінансової допомоги. Також в Івано-Франківську було надано житло 51 внутрішньо переміщеній особі. Цю гуманітарну та практичну допомогу отримували також і ті, хто не є Свідками. 

Сьогодні громада Крихівці — одна з 19 громад Івано-Франківська. До цієї громади належить 124 особи віком від 12 до 94 років.

Previous
Next

Щоб дізнатися більше про СВІДКІВ ЄГОВИ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: