Skip to content Skip to footer

Церква Саєнтології м.Києва

Церква незареєстрована, але існує і активно діє. На неодноразові спроби зареєструватися отримувала відмову: у зв’язку з тим, що положення Статуту та культова практика зазначеної релігійної громади не відповідають вимогам ст. З, 4, 9, 18 та керуючись ст. 15 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) прийнято розпорядження від 25.06.2011 р. № 1088 «Про відмову в реєстрації Статуту релігійної громади «ЦЕРКВА САЄНТОЛОГІЇ КИЄВА» у Дніпровському районі м. Києва». Аналогічна ситуація була і у 2013 році. Нині в Києві 6 тис. прихожан, церква тут існує майже 10 років.

Порівнюючи із Харковом, де 10 тис. прихожан і церкві 19 років, київська громада відносно молода. Із загальної кількості послідовників релігії Саєнтологія в Україні, яка оцінюється в 50 тис. чоловік, це п’ята частина.

Церква Саєнтології у Києві утворена у 2002 році. Тут збираються саєнтологи, щоб вивчати Саєнтологію та проходити одітинг – духовну консультацію. Навчання проводиться за допомогою підготовленого спеціаліста індивідуально за матеріалами того чи іншого курсу навчання. Матеріали курсу містять знання, які можна застосувати до будь-якої галузі життя, отримавши конкретний результат як поліпшення цієї сфери життя.

Є також Саєнтологічний курс “Посібник з основ навчання”, який усуває нездатність до навчання, надаючи основні інструменти для розуміння навчання та подолання труднощів у його процесі.

Ще можна отримати практичні навички на курсах з подружжя, адміністрування, етики, спілкування та багатьох інших (допомога при хворобах і травмах, вирішення проблем, викликаних наркотиками, розпізнавання характеру людини).

Варто зазначити, що самі послуги церкви не є безкоштовними.

Також у церкві запропонують заповнити оксфордський тест аналізу особистості, подивитися фільм з Діанетики про те, як працює розум або фільм про те, що таке Саєнтологія, та про засновника церкви Рона Хаббарда; розкажуть про всі заходи, які проходять у церкві, запросять на недільну лекцію чи саєнтологічне свято (наприклад, 9 травня – День Діанетики).

На сайті Церкви Саєнтології Києва є посилання на міжнародне саєнтологічне телебачення, можна замовити книги Рона Хаббарда та почитати новини та статті, пов’язані з Саєнтологією, російською, англійською і почасти мовою, а також побачити анонси лекцій і семінарів.

Церква розпочала програму перетворення всіх своїх церков у те, що Засновник Л. Рон Хаббард назвав «ідеальними організаціями». Ідеальна організація, як вважають саєнтологи, створена не тільки для того, щоб надати всі саєнтологічні релігійні послуги своїм парафіянам, а й для поліпшення суспільства, а також проведення просвітницьких програм. Тому в Києві також планується побудова «Ідеальної» Церкви Саентології.

Підписатися На Розсилку