Skip to content Skip to footer

Центр Ведичної Культури “Кам’янське”

Центр Ведичної Культури "Кам’янське"

м.Кам’янське,
просп.Свободи 43-В,
«Артхаус»

+380 (98) 218-92-71
+380 (66) 720-14-61

Основні історичні відомості:

Перші крішнаїти з’явилися в місті ще в 90-х рр., з ініціативи дніпровських відданих, які певний час курували діяльність тієї першої громади. На початку 2000-х-тисячних відбулося відродження руху в місті за рахунок поповнення новими членами і новим лідером, Русланом Башаєвим, який саме в той час став членом громади і отримав «благословіння» свого духовного вчителя Ниранджана Свамипідняти ведичну культуру в краї.

З того часу в орендованому приміщенні крішнаїти створили Центр ведичної культури, проповідують вчення, служать Крішні, щонеділі проводячи кіртани, читають і роздають священні Писання традиції, готують прасад (священну їжу) і діляться із мешканцями Кам’янського.

Недавно приєдналися до всесвітньовідомого проєкту «Food for Life», дбаючи про те, щоб в радіусі 5 км від центру не було жодної голодної людини. Завдяки цій громаді в місті створено і працює вегетаріанське кафе «Говінда», популярне місце зустрічі для молоді, для духовного спілкування однодумців.

Крішнаїти проводять в місті традиційні свята МТСК: народження Крішни, свято колесниці, гори Говардхани тощо. Підтримають дружні стосунки із всіма крішнаїтськими центрами і громадами.

0000
Підписатися На Розсилку