Skip to content Skip to footer

Громада МТСК смт.Дніпровське

Громада МТСК
смт.Дніпровське

смт.Дніпровське,
Дача Архітектора

+380 (93) 517-91-58
+380 (95) 172-73-39

Основні історичні відомості:

Неподалік від м. Дніпра (70 км) в смт. Дніпровське Верхньодніпровського району Дніпровської обл. знаходиться дивовижний архітектурний об’єкт. У мережі його часто називають замок Дніпровський, але насправді це дача Михайла Хляпатури. На її території багато цікавих об’єктів, навіть закладений Храм із збудованим фундаментом.

Михайло Хляпатура – архітектор, художник, житель селища Дніпровське. Свою дачу-замок будував сам, своїми руками. Оригінальний будинок у вигляді замку з вежами, арками, побудований з природного каменю, розташований на високому березі над Каменським водосховищем. Невеликий двір на схилі оточений кам’яним парканом. Садиба засаджена мальовничими кущами. На території є колодязь зі смачною водою. Архітектора, на жаль, вже немає в живих. Доступ до території вільний, можна зайти і прогулятися, що і роблять із задоволенням місцеві жителі і туристи, які приїжджають сюди з Дніпра та інших регіонів України. Якщо домовитись заздалегідь, вас тут гостинно зустрінуть, ознайомлять з будівлею та культурою, якою так захопився автор комплексу. Крім того пригостять шедеврами ведійської кухні.

Громада, яка опікується дачею, ще зовсім молода, складається з десятка людей, але комплекс, хоча ще і не збудований до кінця, дуже приваблює людей як особливе місце сили.

Підписатися На Розсилку