Skip to content Skip to footer

Запорізький Буддійський Центр Діамантового Шляху

Запорізький Буддійський Центр Діамантового Шляху

м.Запоріжжя,
вул.Братська 4-А

+380 (50) 362-25-69
+38 (50) 577-18-38

Історична довідка:

Запорізький буддійський центр школи Карма Каг’ю був створений після приїзду Лами Оле Нідала в 1991р. Лама Оле кілька разів відвідував Запоріжжя, проводив лекції про буддизм, на яких багато людей взяли Прихисток. Останній приїзд Лами відбувся в 2003 році. Центр був фактично заснований Ламою Оле Нідалом і знаходиться під духовним керівництвом Його Святості XVII Кармапи Тхає Дордже.

Сучасна діяльність:

Громада входить в Українську Асоціацію буддистів лінії Карма Каг’ю Діамантового шляху Тибетського Буддизму, яка об’єднує 9 центрів і груп.

Мета цих центрів – познайомити всіх, хто цікавиться з живою традицією школи Карма Каг’ю – однієї з чотирьох основних шкіл тибетського буддизму.

Особливість її в тому, що великий акцент робиться на практику медитації.

Завдяки медитації ум поступово вчиться бути незалежним від зовнішніх умов і обставин. А ум, на який не впливають зовнішні умови, може виявити свою власну стабільність і спокій. У свою чергу, маючи стабільний ум, ми відчуваємо менше страждання в житті. Така безпосередня користь від регулярної практики медитації.

У центрі регулярно проводяться медитації з ведучим, який читає тексти медитації.

Громада підтримує сайт, де можна знайти інформацію про вчення Будди, про вчителів, про роботу Запорізького центру, можна дізнатися новини зі світу буддизму.

Постійно проводяться публічні лекції, напр. Буддизм в сучасному світі. Надаються роз’яснення стосовно суті буддизму.

Провадяться Дні буддистської культури в Запоріжжі, які збирають багато симпатиків.

Активність центру змінилася через короновірус. Деякі звичні форми роботи прийшлося призупинити.

Підписатися На Розсилку