Громада Бахаї м. Дніпро

Громада Бахаї м. Дніпро

м. Дніпро, Соборна площа 7, оф.11

Перші, хто прийняв Віру Бахаї в Дніпрі. дізналися про неї ще на початку 90-тих років. Громада поступово розвивала свою діяльність. Друзі з інших країн приїжджали в м. Дніпро для допомоги в розвитку діяльності громади, в проведенні зустрічей та різних презентацій Віри широкому загалу, під час яких знайомили з Писаннями Віри Бахаї, а також з основними концепціями, Законами та настановами. Громада поступово зростала чисельно.

Нині діяльність членів громади відбувається не тільки в Місцевому центрі бахаї, але й у мікрорайонах міста, зокрема в сусідстві.

Так, до програми вивільнення духовних сил підлітків охоче приєднуються підлітки з різних родин та залучаються до проектів для поліпшення свого оточення. Батьки дітей, які отримують систематичну духовну освіту на дитячих класах бахаї, залучаються та допомагають вчителям – бахаї в проведенні занять з творчості та спорту. Духовне життя місцевих жителів укріплюють молитовні зустрічі, в яких беруть участь батьки, діти, підлітки, а заняття для дорослих допомагають у розвитку їхніх здібностей для служіння своєму оточенню та поліпшенню світу.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Щоб дізнатися більше про ВІРУ БАХАЇ перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: