Нове Покоління “Новомосковськ”

НОВЕ ПОКОЛІННЯ “НОВОМОСКОВСЬК”

вулиця Гавриіла Зелінського, 9, Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200
+38 (068) 313-53-18

Церква була заснована у 2003 році у місті Новомосковськ (Дніпропетровська область). У 2013 році був збудований власний храм Церкви «Нове Покоління»  (вул. Г. Зелінського, буд. 9). Протягом 18 років свого існування релігійна організація створювала  благодійні та соціальні проекти, залучала членів церкви у громадські організації та втілювала в життя  багато соціально-спрямованих заходів для  людей, які потребують допомоги.

Основна мета нашої Церкви – бути світлом. Разом з релігійною громадою, створені громадські організації, які надають різні види піклування та допомоги.

Наприклад, на основі духовно-морального виховання створені центри реабілітації від залежності різних типів. Такі центри роблять людину іншою – повертають її у соціум та, власне, у нормальне життя; повертають рідним та близьким, змінену особистість – зі здоровим, адекватним поглядом та оновленим мисленням. Зміни, які спричиняє з такими людьми Бог, на думку членів церкви, найбільш вагомі та видимі, у порівнянні і з іншими результатами інших програм реабілітації, які часто усувають лише фізичні прояви залежності. Після проходження курсу реабілітації та адаптації у наших центрах, людина залишається вдячною за нове, повноцінне життя та усвідомлює потребу залишатися у церкві, робити корисні, добрі справи на благо громади та допомагати іншим людям, зі схожими проблемами.

Також ми з НМГО «Незалежність» заснували та опікуємось  Домами Милосердя та Домом Матері і дитини, в яких проживають люди, позбавлені житла, коштів, родичів, здоров’я тощо. Власне люди, які не можуть забезпечити себе або потребують тимчасової допомоги. Ми піклуємося про них, допомагаємо усім необхідним, даруємо любов і тепло.

Волонтери та служителі займаються відвідуванням літніх, багатодітних та малозабезпечених людей на дому, надаючи їм різну допомогу у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, одягу та навіть просто – допомога у формі щирого спілкування. Взимку ми запроваджуємо пункти обігріву, в яких кожен може отримати гарячий обід або чай, а також теплий одяг та іншу допомогу.

 В церкві є багато служінь для людей різного віку, кожної неділі, об 11 годині проходить богослужіння та недільна школа для дітей, щосуботи – молодіжне зібрання, служіння для людей похилого віку «Золотий вік». Кожного тижня нас відвідує близько 500 осіб, які змінили своє життя і пішли за Ісусом. Дитяча недільна школа налічує близько 50 дітей. Також ми проводимо служіння Інкаунтерів, Євангелізації, Вечори хвали, Молитовні марафони, тощо.

Previous
Next

Щоб дізнатися більше про ОБ’ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ “НОВЕ ПОКОЛІННЯ” перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: