Skip to content Skip to footer

Нове Покоління “Новомосковськ”

Нове Покоління
"Новомосковськ"

м.Новомосковськ,
вул.Гавриіла Зелінського 9

+380 (68) 313-53-18

Основні історичні відомості:

Церква була заснована у 2003 році у місті Новомосковськ (Дніпропетровська область). У 2013 році був збудований власний храм Церкви «Нове Покоління»  (вул. Г. Зелінського, буд. 9). Протягом 18 років свого існування релігійна організація створювала  благодійні та соціальні проекти, залучала членів церкви у громадські організації та втілювала в життя  багато соціально-спрямованих заходів для  людей, які потребують допомоги.

Основна мета нашої Церкви – бути світлом. Разом з релігійною громадою, створені громадські організації, які надають різні види піклування та допомоги.

Наприклад, на основі духовно-морального виховання створені центри реабілітації від залежності різних типів. Такі центри роблять людину іншою – повертають її у соціум та, власне, у нормальне життя; повертають рідним та близьким, змінену особистість – зі здоровим, адекватним поглядом та оновленим мисленням. Зміни, які спричиняє з такими людьми Бог, на думку членів церкви, найбільш вагомі та видимі, у порівнянні і з іншими результатами інших програм реабілітації, які часто усувають лише фізичні прояви залежності. Після проходження курсу реабілітації та адаптації у наших центрах, людина залишається вдячною за нове, повноцінне життя та усвідомлює потребу залишатися у церкві, робити корисні, добрі справи на благо громади та допомагати іншим людям, зі схожими проблемами.

Також ми з НМГО «Незалежність» заснували та опікуємось  Домами Милосердя та Домом Матері і дитини, в яких проживають люди, позбавлені житла, коштів, родичів, здоров’я тощо. Власне люди, які не можуть забезпечити себе або потребують тимчасової допомоги. Ми піклуємося про них, допомагаємо усім необхідним, даруємо любов і тепло.

Волонтери та служителі займаються відвідуванням літніх, багатодітних та малозабезпечених людей на дому, надаючи їм різну допомогу у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, одягу та навіть просто – допомога у формі щирого спілкування. Взимку ми запроваджуємо пункти обігріву, в яких кожен може отримати гарячий обід або чай, а також теплий одяг та іншу допомогу.

 В церкві є багато служінь для людей різного віку, кожної неділі, об 11 годині проходить богослужіння та недільна школа для дітей, щосуботи – молодіжне зібрання, служіння для людей похилого віку «Золотий вік». Кожного тижня нас відвідує близько 500 осіб, які змінили своє життя і пішли за Ісусом. Дитяча недільна школа налічує близько 50 дітей. Також ми проводимо служіння Інкаунтерів, Євангелізації, Вечори хвали, Молитовні марафони, тощо.

Підписатися На Розсилку