Skip to content Skip to footer

«Нове Покоління» м.Лозова

«Нове Покоління»
м.Лозова

м. Лозова,
вул.Богдана Хмельницького 97

+380 (50) 502-47-58

Основні історичні відомості:

Церква «Нове покоління» в місті Лозова під керівництвом єпископа Олександра Луценко має добре свідоцтво перед людьми. Тут кожен почує мудре повчання, розраду, і надихаюче слово з вуст священника, а також тут допоможуть зрости в пізнанні Бога та Його Слова. I це дуже важливо, бо Слово Боже зцілює, збагачує і формує людей багатих душею, відкритих серцем до потреб людства. Церква тісно співпрацює з владою міста.  

Під керівництвом єпископа А. Луценко знаходяться декілька церков. Господь руками віруючих робить величезну роботу для суспільства. Це і допомога людям похилого віку, а також турбота про малозабезпечених. Кожне літо відбуваються свята для дітей, де кожній дитині дарують цікавий подарунок.

Під опікою «Нового покоління» існує реабілітаційний дитячий центр для дітей з особливими потребами «Перлинки». Ним керує Ашиткова О. М., яка своїм покликанням відображає свою подяку Господу, маючи багато свідоцтв Його Слави у своєму житті.

Також під керівництвом А. Луценко та А. Бєлих  здійснює свою місію реабілітаційний центр для наркозалежних «Територія життя». Тут люди мають можливість побороти хворобливий потяг до наркотичних речовин, і стати корисними членами суспільства.

Слово Боже говорить: «по їхніх плодах ви пізнаєте їх»… Всім чим можливо «Нове покоління» прагне явити себе, як людей, які всім серцем прагнуть виконати заповідь Божу «Полюби ближнього свого як самого себе» і явіть світові зразок Божої любові та милосердя.  

Підписатися На Розсилку