Skip to content Skip to footer

ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ «УММА»

ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ «УММА» є Духовним управлінням традиційних мусульман-суннітів, має Все­український статус, не залежить від закордонних релігійних центрів. Мусульман у світі зараз налічується до 1.5 мільярда осіб, близько 90% від них є сунітами.

Духовне управління отримало офіційну державну реєстрацію у вересні 2008 року. Станом на 2017 р., до складу Духовного управлі­ння входять 30 мусульманських громад з 18 регіонів України.

Духовне управління засновано на принципах рівності всіх громад, що входять до його складу. Наші громади мають свої мечеті та моли­товні будинки і проводять повний цикл ісламських релігійних обря­дів.

Історія Ісламу на теренах Україна нараховує вже більш ніж тисячу років, а історія мусульманських народів та етнічних груп, міцно впле­тена в культурну та історичну спадщину нашої країни.

Духовне управління мусульман України «УММА» проводить свою діяльність виключно в інтересах України та мусульман України. Наші громади є україноцентричними, а прихожани виховуються в дусі любові до нашої країни. Ми виступаємо за сильну, незалежну та процвітаючу Україну, за мир, толерантність та взаємоповагу між всі­ма народами та конфесіями нашої країни.

Ісламський принцип поміркованості – головна базова цінність Духовного управління мусульман України «УММА». Ми ратуємо за збереження та відродження ісламської ідентичності мусульман України: нашої віри, етики, духовності та культури, але при цьому з повагою ставимося до інших релігій, культур та традицій, виступаємо проти дискримінацій, екстремізму, ненависті та насильства.

Щоб переглянути список громад перейдіть за посиланням

Підписатися На Розсилку