ЦІХСОД у м.Ужгород

ЦІХСОД у м.Ужгород

м. Ужгород, вул. Замкова 4

історична довідка:

Представники Церкви вперше відвідали Ужгород у травні 1930 року, коли територія Закарпатської області знаходилася у складі Чехословацької Республіки. У квітні-травні 1930 року президент Чехословацької місії Церкви Артур Ґет разом з двома місіонерами подорожували Закарпаттям. Вони приїхали для того, щоб ознайомитися з життєдіяльністю місцевого населення та дізнатися про гуманітарні потреби в регіоні. В Ужгороді вони зустрілися з губернатором і відвідали різні святині міста.

Історія Церкви в Ужгороді в часи незалежності починається наприкінці 1990-х років. У червні 1998 року представники Київської місії відвідали місто для проведення зустрічей. Потім у 1999 році мешканці Ужгорода приєдналися до Церкви в Угорщині і в Україні. Офіційно релігійну громаду було зареєстровано 13 грудня 1999 року.

Однак у 2000-х роках у громаді не було високого рівня активності. На деякий час богослужіння взагалі не проводилися, а представники місії приїжджали тільки час від часу.

Ситуація змінилася вкінці 2012 року, коли знову почали регулярно проводитись богослужіння. Громада почала збиратися в орендованому приміщенні недалеко від Ужгородського замку. У 2018 році було утворено Ужгородську філію у складі Львівського округу, що об’єднує церковні підрозділі на заході України.

logo

Щоб дізнатися більше про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів (ЦІХСОД) перейдіть за посиланням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: