Skip to content Skip to footer

Проєкт презентували під час ісламознавчої школи

У середу, 7 липня, в межах Х Школи ісламознавчих досліджень «Іслам як релігія і наука» члени УАР провели презентацію проєкту «Релігійні меншини і державно-конфесійні відносини». Директор Людмила Филипович та експерт-релігізнавець Віта Титаренко розповіли про хід проєкту, створення бази даних та заохотили експертів та представників ісламу пройти опитування. Про проєкт розповіли в межах презентації діяльності Української Асоціації Релігієзнавців.

«Це дуже важливо презентувати наш проєкт у місці, де є можливість реального діалогу з релігійними меншинами. Адже саме під час такий дійств ми маємо змогу вибудувати модель ідеальних міжконфесійних відносин, а також пізнати життя і побут мусульман не з книжок, а в живому спілкуванні. Зважаючи на те, що інформація про мусульманські громади увійде в нашу базу даних, така комунікація є дуже цінною для проєкту», – зазначила Людмила Филипович.

Школа ісламознавчих досліджень, учасниками якої є члени команди, відбувається з 5-го по 9-те липня в Трускавці. Метою Школи є створення майданчику для обміну експертними думками на тему розвитку ісламу й мусульман в Україні, Європі та країнах Близького Сходу.

Підписатися На Розсилку