Skip to content Skip to footer

Проєкт презентували на міжнародній конференції, присвяченій Вірменській Церкві

Директорка проєкту Людмила Филипович презентувала проєкт та результати його соціологічних досліджень на міжнародній науковій конференції «Вірменські церковні осередки України в історичній перспективі: до 30-річчя відновлення канонічної діяльності Вірменської Апостольської Церкви на землях України».

Конференція відбулася 28 жовтня 2021 року.

Людмила Филипович розповіла про перебіг проєкту,  а також про базу даних, де вже міститься цілісна інформація про Вірменську Апостольську Церкву в Україні.

Також директорка проєкту виступила з доповіддю не тему «Вірменська Апостольська Церква в сучасному релігійному ландшафті України».

Вірменська спільнота на чолі з єпископом Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркосом (Оганесяном) подякували за інтерес до їхньої Церкви, а також зазначили, що проєкт значно активізував життя вірмен в Україні.

Зазначимо також, що конференція відбулася за сприяння Української асоціації релігієзнавців, а також Львівської Національної Академії мистецтв, Національного заповідника «Софія Київська», Спілки вірмен України та Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви.

Підписатися На Розсилку