Проєкт презентували на міжнародній конференції, присвяченій Вірменській Церкві

250480057_408552670828117_2974786852142134881_n

Директорка проєкту Людмила Филипович презентувала проєкт та результати його соціологічних досліджень на міжнародній науковій конференції «Вірменські церковні осередки України в історичній перспективі: до 30-річчя відновлення канонічної діяльності Вірменської Апостольської Церкви на землях України».

Конференція відбулася 28 жовтня 2021 року.

Людмила Филипович розповіла про перебіг проєкту,  а також про базу даних, де вже міститься цілісна інформація про Вірменську Апостольську Церкву в Україні.

Також директорка проєкту виступила з доповіддю не тему «Вірменська Апостольська Церква в сучасному релігійному ландшафті України».

Вірменська спільнота на чолі з єпископом Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркосом (Оганесяном) подякували за інтерес до їхньої Церкви, а також зазначили, що проєкт значно активізував життя вірмен в Україні.

Зазначимо також, що конференція відбулася за сприяння Української асоціації релігієзнавців, а також Львівської Національної Академії мистецтв, Національного заповідника «Софія Київська», Спілки вірмен України та Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: